Robotník vo výrobe - montáž kovového nábytku. Stabilná práca v Trnave na hlavný pracovný pomer.

19.07.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- výroba a montáž kovového nábytku
- pomocné práce vo výrobe
- obslužné práce pri výrobe polovýrobkov a hotových výrobkov
- drobné opravy a kontrola hotových výrobkov
- práca v tíme
- práca v 4-zmennej prevádzke

Mzdové podmienky:
- priemerný mesačný zárobok 740€ brutto
- základná hodinová mzda 3,40 €/hod. brutto
- príplatok za prácu v sobotu a nedeľu 1,50 €/hod. brutto
- výkonnostný mesačný bonus max. 100 € brutto
- dochádzkový mesačný bonus už počas skúšobnej doby
(18,50 € do troch mesiacov, 50 € do roka, 90 € nad 1 rok)
- stravné lístky v hodnote 3,40 € s príspevkom zamestnávateľa nad rámec Zákonníka práce
Upresnenie platových podmienok:
priemerný mesačný zárobok 740€ brutto
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- manuálna zručnosť
- dobrá fyzická kondícia
- logické myslenie a priestorová predstavivosť
- zmysel pre zodpovednosť a dôslednosť pri práci
- ochota vzdelávať sa