Manipulačný pracovník na

21.07.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Vykladanie tovaru,
- balenie tovaru,
- montovanie tovaru,
- pomocné práce na predajnej ploche,
- upratovacie služby na predajnej ploche,
- rozoberanie nábytku,premiestňovanie tovaru, práca s ručne vedeným paletovým vozíkom.

Pracovná doba PONDELOK-PIATOK 10:00-20:00 hod.
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda
Informácie pre uchádzača:
V prípade ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis.

Zaujala vás táto ponuka, ale nespĺňate podmienky prijatia? Každý piaty úspešný uchádzač sa o pracovnej ponuke dozvie od svojho známeho. Je to jednoduché - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zamestnať sa.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- zdravotný preukaz pre prácu s potravinami
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť
- ochota a chuť pracovať