IT inžinier - Trnava - Anglický jazyk

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vývoj, programovanie a udržiavanie DB aplikacií (Microsoft, MySQL) pre spracovanie procesných údajov
  • transformácia užívateľských požiadaviek do dizajnu DB aplikacií
  • vývoj, optimalizáciav a udržiavanie existujucich aplikacií v spolupráci s pracovnikmi pre infraštruktúru a procesnými inžiniermi
  • tvorba užívateľskej a systémovej dokumentácie a reportov pre analýzu biznis údajov
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme šikovného programátora s anglickým jazykom do Trnavy, ktorý má skúsenosti s aplikáciami SQL a Access.
Benefity a ďalšie výhody:
  • fyzicky nenáročná práca v príjemnom pracovnom prostredí
  • dochádzkový a výkonnostný bonus každý mesiac
  • zaujímavý sociálny program
  • zabezpečené dotované stravovanie priamo na pracovisku
  • dovoz/odvoz na/z pracovnej zmeny je zabezpečený autobusovou dopravou zdarma v rámci Trnavy
  • III. pilier DDS
  • firemné akcie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: SŠ, VŠ I. II. alebo III. stupňa
  • JAZYKOVÉ ZNALOSTI: anglický jazyk (úroveň B2)
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office, SQL, ACCESS, C++
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: zodpovedný prístup, spoľahlivosť, flexibilita, multi-tasking
  • PRAX: min 1 rok (skúsenosti s DB aplikáciami vo výrobnom procese výhodou)