Nutričné kluby hľadajú 3 ľudí na dlhodobú spoluprácu - konzultant/ka

27.05.2017 Ing. Branislav Mráz

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
KLUB ZDRAVIA Trenčín
KLUB ZDRAVIA Bánovce n. Bebravou
KLUB ZDRAVIA Piešťany

Bánovce nad Bebravou, Piešťany, Trenčín
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
KLUB ZDRAVIA hľadá 3 ľudí na pozíciu konzultant/ka. Konzultanti robia bilanciu telesnej skladby na špeciálnom, lekársky overenom skenery, ktorým zistíme pomer svalov, vnútorných tukov, mineralizáciu kostí a metabolický vek.

To následne rozoberieme, vyhodnotíme a zostavíme klientovi optimálny program výživy. Klienti chodia na zákaznícky servis, kde konzultant vyhodnotí dosiahnuté výsledky, upraví program podľa potreby klienta k čo najrýchlejšiemu dosiahnutiu dohodnutého výsledku.

Možnosť aj PRÁCE Z DOMU, možnosť voľby vlastnej pracovnej doby.

Podmienky: Vek min. 18 r., vzťah k zdravému životnému štýlu a ochota vzdelávať sa v obore. Otvorenie, alebo vlastnenie Živnostenského listu NIE je podmienkou k podpisu zmluvy a začiatku práce.

Firma je celosvetovo uznávanou značkou, ktorá ponúka prvotriednu príležitosť, zaoberá sa predajom nutričných produktov vytvorených na základe vedeckých poznatkov.

Poslaním je pomáhať ľuďom meniť ich životný štýl prostredníctvom optimálnej výživy. Budete mať príležitosť pomáhať druhým dosahovať ich sny a ciele.
Upresnenie platových podmienok:
Môžete pracovať buď naplno alebo len čiastočne

Mzdové informácie sú preberané na osobnom pracovnom pohovore.
Iné výhody:
+ Lukratívny program kompenzácií
+ Efektívne školenia
+ Produkty vyvinuté na základe vedeckých poznatkov
+ Príležitosť ku zmene
+ Možnosť dosiahnuť vyššie príjmy a príležitosť pomáhať druhým
+ Môžete pracovať buď naplno alebo len čiastočne
+ Flexibilná pracovná doba; čiastočne alebo naplno
+ Možnosť práce z domu
+ Príležitosť viesť a podporovať druhých k dosiahnutiu optimálneho, aktívneho životného štýlu
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
16.5.2017
Druh pracovného pomeru:
živnosť
Úspešné kluby zdravia budeme naďalej rozširovať, hľadáme šikovných ľudí na dlhodobú spoluprácu naplno alebo len čiastočne.

Podpis zmluvy je podmienený absolvovaním úvodného školenia, počas ktorého uchádzač získa predstavu o praxi. Až po absolvovaní tohto zaškolenia a obojstrannej akceptácií, prejdeme k podpisu zmluvy, súčasťou ktorej je kompletná rekvalifikácia a medzinárodná členstvo v hodnote 60 eur.

V prípade dohody, je možne si na členstvo zarobiť. Členstvo je možné využiť na celom území Slovenka a EÚ. Pre podrobnejšie informácie posielajte svoj životopis na praca @ 7777777.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Chuť vzdelávať sa v odbore.
Túžba pomáhať ľuďom
Zdravý životný štýl
Tímovosť a pracovitosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Regionálne odborné certifikované centrum zastrešené silnou a stabilnou medzinárodnou korporáciou.
Oblasť pôsobenia:
Iné neuvedené oblasti
Adresa:
Ing. Branislav Mráz
Legionárska 19
Trenčín
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Dolny Sianec 1, Trenčín, 91101, Slovenská republika
Tel: 0948404111

Reaguj na ponuku