custom-banner

Úžasná príležitosť pre cieľavedomých absolventov s plynulou nemčinou - možnosť kariérneho rastu v oblasti nákupu (FMCG)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Rád by si denne komunikoval v nemčine? Hľadáš pozíciu, kde budeš cestovať a veľa komunikovať s dodávateľmi pre potravinový reťazec? Nerobí ti problém byť raz za mesiac na služobnej ceste v zahraničí? Pošli nám svoj životopis a my ťa radi predstavíme nášmu úspešnému klientovi, ktorý má celú sieť potravín v Európe.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

• Komunikácia s obchodnými partnermi ohľadom podmienok a cien
• Pravidelné stretávanie sa s obchodnými partnermi (cestovanie 50% pracovného času)
• Zodpovednosť za produkty, ich kvalitu a objem
• Sledovanie aktuálnych trendov na trhu v FMCG
• Podpora nákupného oddelenia pri optimálnom produktovom rozvoji
• Spolupodieľanie sa na strednodobých a dlhodobých cieľov spoločnosti
• Účasť na výstavách potravín a gastronómie na SK aj v zahraničí

Benefity a ďalšie výhody:

• Stabilné zamestanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti
• Služobný automobil aj na súkromné účely
• Atraktívne finančné ohodnotenie
• Prvé styri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve
• Pracovný pomer na dobu neurčitú
• Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín
• Preplácanie nákladov na ubytovanie pri presťahovaní počas 3 mesiacov v partnerských hoteloch
• Každá odpracovaná minúta zaplatená
• Dovolenka nad rámec zákona
• Doplnkové dôchodkové poistenie a množstvo iných ďalších benefitov

Informácie pre uchádzača:

• VŠ vzdelanie 1. stupňa ekonomického alebo humanitného smeru
• Plynulá znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom
• Pracovná skúsenosť v oblasti obchodu, nákupu, potravín – výhodou
• Vysoké pracovné nasadenie - proaktivita
• Vysoké komunikatívne schopnosti
• Vyjednávacie schopnosti
• Vlastná motivácia, iniciatíva a samostatnosť
• Schopnosť doťahovať úlohy do konca

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word