Obchodník pre maďarský trh

26.05.2017 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Aktívny predaj ponúkaných služieb, rokovanie a vyjednávanie so zákazníkmi
  • Starostlivosť a zlepšovanie vzťahov s pridelenými zákazníkmi
  • Vybavovanie komunikácie so zákazníkom a riešenie pridelenej agendy
  • Plnenie obchodných cieľov spoločnosti
  • Pravidelný reporting
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
  • Služobné auto, telefón, notebook
  • Fixná mzda
  • Firemné teambuildingy
  • Pružná pracovná doba
  • Diéty vplývajúce z pracovných ciest v zahraničí
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Maďarský jazyk úroveň C1 a Anglický jazyk úroveň B2
  • Prax na obdobnej pozícii z oblasti predaja služieb
  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Flexibilita
  • Vysoké pracovné nasadenie