startgroup

Application support/ programátor

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Bratislava
Bratislava

Pozícia / odvetvie

Informatika - software

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta/medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výpočtových technológií,hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Application support/programátor.
Náplň práce:
- prvá úroveň podpory užívateľov v oblasti CRM
- komunikácia s interným zákazníkom a spolupráca s členmi tímu pri riešení problémov
- administrácia Share Point, údržba a vývoj aplikácií spolupracujúcich so Share Point 2013
- popisovanie a návrh zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií, oprava chýb, komunikácia s
dodávateľom
- podieľanie sa na bežnej činnosti lokálneho IT

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- práca pre renomovanú spoločnosť
- práca v príjemnom mladom kolektíve
- benefity sociálneho programu

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

Požadované vzdelanie:
vysokoškolské I/II stupeň- technický smer(orientácia v obchodných procesov)
vysokoškolské I/II stupeň- ekonomický smer (orientácia v IT)
Jazykové požiadavky:
anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni
Osobnostné požiadavky:
- logické myslenie, analytické schopnosti, komunikačné schopnosti pri riešení problémov s interným klientom
- ochota a schopnosť rýchlo sa učiť, samostatnosť
- schopnosť rozpoznávať priority
- tímový hráč
Počítačové znalosti:
- ovládanie balíka MS Office (2010-2013)- pokročilý
- NET- mierne pokročilý
- PHP- mierne pokročilý
- MS Share Point- správa, mierne pokročilý
- HTML/Java Script/Css- mierne pokročilý
- Ms Reporting Services- výhodou
- znalosť z oblasti všeobecných aplikácií a SW, inštalácia, konfigurácia, update(internetové prehliadače,
Adobe balík, synchronizácia dát, antivírus)
- všeobecná znalosť Net aplikácií, MS Dynamics CRM alebo iného CRM systému a obchodných procesov v nadväznosti na CRM- výhodou