startgroup

Analytik pre softvérové riešenia

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislavský kraj; Banská Bystrica, Bratislava, Okres Žilina
Bratislava, Banská Bystrica, Žilina

Pozícia / odvetvie

Informatika - software

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Pre nášho významného klienta/medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti výpočtových technológií,hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Analytik pre softvérové riešenia.
Náplň práce:
- zisťovanie zákazníckych požiadaviek
- príprava zadaní pre implementáciu softvérových systémov
- supervízia nad rozsahom dodávaného riešenia
- riešenie prípadných zmenových požiadaviek

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

- práca v renomovanej spoločnosti- súčasť globálneho japonského koncernu
- prostredie silnej spoločnosti, ktorá sa dynamicky rozširuje o nový segement
- mobilný telefón a nootebook podľa vlastného výberu, aj na súkromné účely
- pružný pracovný čas
- služobné auto aj na súkromné účely

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky pošlite prosím svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- znalosť business procesov
- znalosť IT
- vysokoškolské/stredoškolské vzdelanie
Jazykové požiadavky: anglický jazyk aktívna znalosť
Osobnostné požiadavky:
- výrazné analytické schopnosti
- organizovanie a plánovanie práce
- komunikácia, prezentovanie, kultivovaný slovný prejav, tímová práca
- informačná gramotnosť, rozhodovanie, samostatnosť, osobný rozvoj
- tímovosť, precíznosť, cieľavedomosť