Špecialista náboru s nemeckým jazykom

25.05.2017 eFACHMANN.s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- vyhľadávanie kvalifikovaných pracovníkov pre projekty v Nemecku
- identifikácia správnych náborových zdrojov
- aplikácia marketingovej stratégie v oblasti náboru
- personálne organizovanie výberových konaní a participácia s UPSVaR
- zodpovednosť za správu osobných udajov kandidátov
- reporting
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
- mobil aj na súkromné účely
- notebook
- FIX + motivačná zložka
- teambuildingové akcie
- referenčné vozidlo
Termín nástupu do práce:
od 1.7.2017
Termín ukončenia výberového konania:
30.6.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť
Informácie pre uchádzača:
Hľadáme človeka
- s kreatívnym myslením,
- schopným v time-managmente,
- s dôrazom na procesnú komunikáciu a
- excelentné komunikačné schopnosti - slovom aj písmom.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk
Iné znalosti:
Hospodárska korešpondencia, Microsoft Excel, Personalistika
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Popis činnosti
Strategickým zámerom spoločnosti eFACHMANN, s.r.o. je zabezpečovať služby najvyššej kvality pre stále sa rozširujúci okruh zahraničných zákazníkov. Sme profesionálna spoločnosť s dlhodobými skúsenosťami v oblasti náboru.
Spoločnosť eFACHMANN, s.r.o. ponúka pracovné príležitosti v zahraničí, určené predovšetkým pre skúsených kandidátov so špecifickou kvalifikáciou a zručnosťami, ale aj pre ľudí, ktorí svoju kariéru ešte len štartujú, no majú potrebné kvalifikačné zručnosti. Od roku 2010 spoločnosť eFACHMANN s.r.o. pôsobí hlavne na nemeckom pracovnom trhu.
eFACHMANN s.r.o. ponúka prácu v týchto technických oblastiach:
*Elektroinštalácie
*Kúrenie, vzduchotechnika, sanita
*Zváranie a zámočníctvo
*Montovanie oceľových konštrukcií
*CNC obsluha strojov
*Stavebné práce
Oblasť pôsobenia:
Stavebný priemysel
Adresa:
eFACHMANN.s.r.o
Kysucká cesta 3/536
Žilina
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
eFACHMANN
Kysucká cesta 3/536, Žilina, 01001, Slovenská republika
Tel: 0911538205

Reaguj na ponuku