Telemarketingový pracovník - Cloud (Brigáda)

24.07.2017 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- telefonická komunikácia s potenciálnymi a existujúcimi zákazníkmi cloudových služieb (prevažne „outbound calls“)
- identifikovanie potenciálu na predaj cloudových služieb
- monitorovanie zákazníckej spokojnosti s cloudovými službami
- podpora zákazníkov pri identifikovaní prekážok v používaní cloudových služieb
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Okrem toho u nás nájdete:
- širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu, kultúry voliteľných
podľa vašich vlastných preferencií
- vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
- atraktívne zľavy na produkty a služby značiek T-Com a T-Mobile ( Magio, mobilný internet a pod...)
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- flexibilný pracovný čas
- kompenzácia pri práceneschopnosti
- zľavy u vybraných partnerov na ich produkty a služby a iné
Termín nástupu do práce:
Ihneď/Dohodou
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (začiatočník)
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint
Od vhodného kandidáta očakávame:
- komunikačné zručnosti,
- príjemný hlasový prejav,
- orientáciu na zákazníka,
- argumentačné schopnosti,
- záujem o nové technológie.

prax v oblasti komunikácie so zákazníkom je výhodou
prax v oblasti IT je výhodou

MS Office (Power Point, Excel na pokročilej úrovni)