Business operation specialist (maďarský a anglický jazyk)

25.07.2017 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- využívať Vaše komunikačné zručnosti pri komunikácii s firemnými klientmi spoločnosti
- Váš maďarský jazyk a anglické jazykové schopnosti využijete v telefonickom a emailovom kontakte
- zodpovednosť zúročíte pri príprave ponúk a kontraktov
- na Vás budú pravidelné analýzy a taktiež príprava či už týždenných alebo mesačných reportov

Benefity

- aby ste sa vždy posúvali vpred, sú pre Vás pripravené školenia, ktoré si sami môžete schváliť aj
vyžiadať
- vašu snahu odmení bonus k platu, či každoročné platové navyšovanie
- svojich kolegov viac spoznáte na spoločných firemných akciách
- veľká spoločnosť ponúka veľké možnosti či už kariérneho rastu, alebo job rotation
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Príležitosť pre využitie Vašich jazykových a komunikačných zručností.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
• aktívny maďarský a anglický jazyk
• skúsenosť na obdobnej pozícii