Nástup ihneď !!! zvárač CO2 s platným preukazom - nástup ihneď - 797 eur nástupný plat + príplatky!

22.05.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska  

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Chceš kariéru v automobilovom priemysle? Vylepšené podmienky po odpracovaní prvého týždňa, SUPER PLAT, trvalý pracovný pomer, kariérny postup u spoľahlivého zamestnávateľa !

Len my ti poskytneme flexibilitu pohovorov v regiónoch na Slovensku a tým ten najprofesionálnejší prístup. Zavolaj a presvedč sa sám už dnes.

- Manuálna práca na prevádzkach montážna linka, karosáreň, lakovňa a zvarovňa
- Práca rozdelená na 3 zmeny alebo nepretržitú prevádzku
- Plne zabezpečený tréning a zaškolenie
- V PRÍPADE AK STE DRŽITEĽOM ZVÁRAČSKÉHO PREUKAZU TYPU ZT7/ZM7- ZVÁRANIE HLINÍKA, URČITE NÁS OBRATOM KONTAKTUJTE!!!

Neváhaj a zavolaj nám na 0911 027 135 a dohodni sa s nami na mieste pohovoru.
Prípadne nám pošli životopis na email a my ti zavoláme.
Umiestňujeme a zamestnáme aj bez praxe so zaučením. Podmienkou je chuť pracovať. Skvelá príležitosť pre absolventov škôl! A ak nie si vyučený, nevadí!

Nástupný plat od797€ / brutto+ odmeny + nadštandardné príplatky!!!
Pridaj sa k nám a my ti zabezpečíme aj dopravu (zdarma na 6 mesiacov, následne za lukratívny príplatok) či ubytovanie so stravou formou exkluzívnych príplatkov a množstvo iných Adecco výhod.
Upresnenie platových podmienok:
797+ PRÍPLATKY!!!
Iné výhody:
Pridaj sa k najväčším profesionálom na Slovensku a v medzinárodnom automobilovom priemysle- najlepšie platená práca u nás !!!
Vstúpte do firmy, ktorá nesľubuje, ale spoznajte naše garancie a istoty. Máme všetko, čo potrebuješ. Poskytneme absolútny servis! Kancelária priamo pri závode VW iba k vašej dispozícii s našim profi priateľským tímom práve pre teba.

Zabezpečíme ti dopravu aj ubytovanie, i s príspevkami
Príplatky poobedná, nočná zmena, nepretržitá prevádzka
Osobné aj skupinové ohodnotenie
Všetky NADČASY riadne preplatené
Možnosť rastu a prestupu do kmeňa - kariérny rozvoj a odborný rast v tíme + perspektíva zvyšovania kvalifikácie + zvyšovanie tarifnej triedy

Starostlivosť od svojho koordinátora NON - STOP. Garancia mzdy do 15teho vždy na účte. Spoľahlivosť a ustálenosť predstavuje stabilné pracovné zadelenie. To je dôležité.
Termín nástupu do práce:
ihneď
Termín ukončenia výberového konania:
26.5.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
- Dobrý zdravotný stav (vstupná zdravotná prehliadka zahŕňa drogové testy)
- Zodpovedný prístup k práci a ochota pracovať
- Skúsenosti so zváraním , platné preukazy na zváranie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Kontaktné údaje:
Erik Kiss
Mlynská 28, Košice, 04001, Slovensko
Tel: 0902920987
 
Reaguj na ponuku