custom-banner

Senior Logistics Leader - automotive project

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho medzinárodného klienta v oblasti automotive hľadáme Senior Logistics Koordinátora, ktorý bude zodpovedný za vedenie celého projektu. Hlavnou náplňou práce bude riadiť komplexný logistický proces zo strany dodávateľa, tak aj zo strany zákazníka.

Náplň práce:

- koordinuje a kontroluje prácu Logistic diponentov, Packaging disponentov, Logistic plannerov a Expedientov v rámci prideleného projektu
- rieši problémy súvisiace s dodávkami od dodávateľov s cieľom zabezpečiť plynulý chod výroby a neohroziť plánované vývozy k zákazníkovi v rámci prideleného projektu
- monitoring pokrytia výroby jednotlivými komponentami – spracovanie a analýza “RPL45” a “UMLAUF“ listiny
- je zodpovedný za zabezpečenie plynulých dodávok hotových dielov k zákazníkovi na základe odvolávok od zákazníka v čase a kvalite za cieľom kontinuálneho chodu výroby v rámci prideleného projektu
- rieši problémy súvisiace s odvolávkami od zákazníka a kritické situácie v prípade ohrozenia
výroby zákazníka
- kontroluje plány výroby semifinálnych a finálnych výrobkov, kontrola dodržiavania výrobného plánu v rámci prideleného projektu
- analýza a optimalizácia procesov zameraných na zabezpečenie včasných dodávok k zákazníkovi v rámci prideleného projektu
- pracuje so zákazníckymi portálmi
- zodpovednosť za optimálnu výšku skladových zásob a správnosť zásob v závode
- dohliada na správne nasadenie technickej zmeny
- spracováva hodnotenie dodávateľov na mesačnej báze a konzultuje nápravné opatrenia na dosiahnutie stanovených mesačných a ročných cieľov
- zodpovednosť za optimálnu výšku skladových zásob a správnosť zásob v závode v rámci prideleného projektu
- zodpovednosť za starostlivosť a údržbu kmeňových dát
- zodpovednosť za vystavovanie logistických reklamácii v systéme SQTS
- je zodpovedný za schvaľovanie dochádzky podriadených pracovníkov
- koordinuje činností podriadených pracovníkov, riadi, motivuje a ohodnocuje
- pravidelné reportovanie priamemu nadriadenému
- komunikácia a kooperácia s ostatnými oddeleniami
- vykonáva podľa potreby i ďalšie práce podľa pokynov nadriadených v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve
- zodpovednosť za stanovenie a dosahovanie výsledkov KPI
- kooperácia a podieľanie sa na zabezpečení dosiahnutia hospodárskych výsledkov firmy

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- príspevok na stravovanie v novej závodnej jedálni
- letný a zimný bonus (13. a 14. plat)
- bezplatné jazykové kurzy
- príjemný pracovný kolektív
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera
- vitamínové balíčky, vianočné darčeky, firemný večierok a ďalšie

Informácie pre uchádzača:

- skúsenosti s plánovaním výroby i z disponovania materiálu
- skúsenosti s koordinovaním menšieho tímu
- pozícia si vyžaduje samostatnosť a schopnosť koordinácie veľkého projektu, znalosť anglického alebo nemeckého jazyka (ideálne oboch)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word