PMO support specialist

24.05.2017 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
V rámci podpory kontinuálneho fungovania projektu budete:
• plánovať stretnutia na zabezpečenie informovanosti členov projektového tímu
• koordinovať tok informácií so zreteľom na činnosti projektového riadenia
• plánovať a vytvárať reporty o stave fázy projektu
• organizovať a pripravovať mítingy, workshopy, eventy, semináre
• vytvárať prezentácie
• v pravidelnej interakcii s implementačnými partnerskými tímami, konzultantmi a inými zainteresovanými stranami
• posudzovať riziká a vytvárať plány riešenia pre prípad nepredvídaných udalostí

Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
neuvedené
• min. 2 roky na obdobnej pozícii
• skúsenosť v oblasti medzinárodných projektov
• plynulá komunikácia v anglickom jazyku
• tímový hráč
• silné organizačné a prezentačné schopnosti

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Patríme medzi popredné slovenské personálne agentúry. Od nášho založenia v r. 2004 pôsobíme na celom Slovensku. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničím, napr. Českom, Rakúskom, Nemeckom a inými krajinami.
Ponúkame vynikajúce pracovné pozície pre Vás, potenciálnych zamestnancov. Hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov, Vašich možných zamestnávateľov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky či pracovného práva.
Môžete nás kedykoľvek kontaktovať na čísle 0902 933 112, mailom na adrese email, alebo osobne na adrese AuJob s.r.o., Jelenia 11, 811 05 Bratislava. www.aujob.eu.
Pri spolupráci s nami budete vždy nadšený našou flexibilnosťou, ústretovosťou a korektnosťou.

Zaslaním životopisu a iných súvisiacich dokumentov vrátane fotografie a videoživotopisu, ak sú poskytnuté a ktoré patria do Osobitnej kategórie osobných údajov udeľuje dotknutá osoba spoločnosti AuJob s.r.o. ako prevádzkovateľovi súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov a to na účel a za podmienok uvedených v Oznámení informácií dotknutej osobe o spracúvaní osobných údajov v zmysle ustanovenia § 15 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších právnych predpisov, ktoré sú dostupné na www.aujob.sk/ochrana-osobnych-udajov.php.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
AuJob s.r.o. - Personálny servis
Jelenia 11
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ing. Alžbeta Némethová
Tel: 421902933112

Reaguj na ponuku