Výrobný pracovník v Trnave plat od 4,1 Euro v čistom

21.05.2017 AMOSA Slovakia s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:
výroba automobilov a komponentov
Pozície voľné na stredisku: zvarovňa, lakovňa, lisovňa a montáž
práca v 3-zmennej prevádzke (7,5 hod. ranná/poobedná/nočná)

Výrobný pracovník na lisovni odoberá jednotlivé výlisky karosérie z lisovacej linky, ukladá ich do kontajnerov a vykonáva prvú vizuálnu kontrolu výlisku.

Výrobný pracovník na zvarovni spája jednotlivé dielce, ktoré vytvárajú karosériu vozidla. Zváračské práce sa na 90 % vykonávajú automatizovanými robotmi. Dielce sú zväčša premiestňované z pracoviska na pracovisko automaticky. Nieje potreba zváračského preukazu.

Výrobný pracovník v lakovni pripravuje karosérie na lakovanie, nanáša chemické látky, dokončuje lak a lakovací proces karosérie a odstraňuje chyby laku. Spôsob nanášania farieb je ekologický a používajú sa vodou riediteľné farby.

Výrobný pracovník na montáži sa zúčastňuje na poslednej fáze výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla: mechanické a elektrické vybavenie (svetlá, prevodovka, kolesá a pod.). Z montáže vychádzajú hotové vozidlá.
Ponúkaný plat:
od 784 do 934 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Plat uvedený za základný hodinový fond.Nadčasy platené +40%
Iné výhody:
Možnosť záloh.
Možnosť ubytovania,prvý mesiac zadarmo.
Zabezpečená teplá strava, celoročný pitný režim.
Možnosť prejsť do kmeňového stavu.
13.plat vyplácaný 2x ročne
Výplata vždy k 15.v mesiaci.
Stravné lístky za nariadené nadčasy.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Životopis môžete poslať mailom na email
Poprípade volať na číslo 0949805220
Nábory prebiehajú týždenne priamo v TRNAVE.
Pre uchádzačov mimo lokalitu vieme zabezpečiť ubytovanie už odo dňa príchodu.
Pre nástup do práce bude potrebná zdravotná dokumentácia!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Ochota vycestovať za prácou do TRNAVY.
Pracovná pozícia vhodná pre mužov aj ženy.
Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
AMOSA Slovakia s.r o. je generačne mladá a dynamická personálno-poradenská spoločnosť pôsobiaca prevažne na českom a slovenskom trhu. Našim klientom poskytujeme na mieru šité riešenia v oblasti personálnych služieb komplexne, vždy s prihliadnutím na Vaše potreby - tak uchádzača ako aj zamestnávateľa.
Oblasť pôsobenia:
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Adresa:
AMOSA Slovakia s. r. o.
Grösslingova 4
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Anton Blaško
Grosslingova, 4, Bratislava, 81147, Slovenská republika
Tel: 0949805220

Reaguj na ponuku