Operátor deliacej linky

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Riadenie a kontrola funkcií príslušného pracoviska deliacej linky
  • Korekcia nastavených parametrov deliacej linky pri sledovaní výrobného procesu v prípade potreby.
  • Overovanie a kontrola funkčnosti jednotlivých systémov linky pred začiatkom výroby.
  • Kontrola funkcií bezpečnostných zariadení a ovládacích prvkov prideleného pracoviska deliacej linky.
  • Vizuálna kontrola stavu hydraulických hadíc , pružných spojov.
  • Kontrola a čistenie snímačov a senzorov, kontrola rotujúcich súčastí linky - valce,hriadele, hluk ložísk prípade ich prehrievanie.
  • Samostatné vykonávanie mechanických úprav materiálu na príslušnom technologickom zariadení podľa stanovených postupov.
  • Zabezpečenie pravidelnej kontroly a údržby, drobných opráv a ošetrenia technologického zariadenia.
  • Spolupráca pri zabezpečovanie všetkých technických potrieb a služieb (náhradné diely, opravy a pod.) nutných k bezporuchovému prevádzkovaniu všetkých výrobných a pomocných procesov deliacej linky.
  • Príjem, manipulácia, skladovanie, úprava a expedícia materiálu v rámci prevádzky deliacej linky, zodpovednosť za plnenie bežných prác ako aj jednorazových úloh prevádzky podľa pokynov nadriadených.
Benefity a ďalšie výhody:
  • práca na trvalý pracovný pomer priamo do kmeňového stavu
  • dlhodobá práca v stabilnej spoločnosti
  • práca v dvojzmennej prevádzke
  • prémie k základnému platu
  • 13. plat
  • mimoriadne odmeny
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity
  • technické myslenie
  • technické vzdelanie výhodou
  • základy práce s PC
  • vedieť vykonať drobné opravy na strojoch a zariadeniach
  • vedieť samostatne reagovať na vzniknutý problém