Úverový a investičný špecialista s fixným príjmom

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Máte skúsenosti s aktívnym predajom úverov a investícií? Je pre vás ľudskosť a férovosť dôležitá pri dosahovaní výsledkov? Ste skúsený obchodník a chceli by ste dostávať provízie 2x do mesiaca? Očakávate ústretovú podporu od kolegov, ľudský prístup od priameho nadriadeného a férový provízny systém? Očakávate za dobre odvedenú prácu výkon aj nadštandardné ohodnotenie?
ZAŽITE S NAMI ÚSPECH!
Úverový a investičný špecialista FINANZPARTNER:
- samostatne sprostredkuje úvery v rámci celého finančného trhu (banky + stavebné sporiteľne) a poskytuje ďalšie kompletné služby pre klientov (investície, poistenie, sporenie, finančné rezervy a plánovanie)
- využíva transparentný a spravodlivý systém kariérneho rastu na vyššie pozície na základe dosiahnutých výsledkov
-neustále sa vzdeláva a odborne rastie
-hľadáme aktívneho a skúseného lídra, ktorý má chuť vybudovať svoju vlastnú "firmu vo firme"

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
Stabilita finančne veľmi silnej spoločnosti s overeným a fungujúcim systémom práce v oblasti finančných , realitných a právnych služieb
Rýchlo a prehľadne vyplácané provízie - 15. a 30. v kalendárnom mesiaci
Podpora pre nových spolupracovníkov (fixný plat , finančná, právna, zaškolenie a koučing )
Jednoduché odovzdávanie produkcie, zníženie administratívy na nevyhnutné minimum stanovené zákonom
Nadštandardné odmeňovanie
Podpora pre nových spolupracovníkov (právna, zaškolenie a koučing )
Účasť na firemných akciách (súťaže, spoločné dovolenky, firemné dni, konferencie, školenia)

Všeobecne požadované znalosti:

Vzdelanie v odbore
financie, obchod, ľudské zdroje

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B