Junior recruiter pre AuJob

23.07.2017 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Si zvedavý/á čo ťa čaká?
- tvoj prejav využiješ v komunikácii s kandidátmi
- organizačné zručnosti ukážeš pri riadení harmonogramov pohovorov
- tvoju kreativitu zúročíš pri vytváraní vonkajšej podoby inzerátov pracovných ponúk
- cudzie jazyky využiješ pri testovaní kandidátov
- tvoje pátračské schopnosti rozvinieš pri hľadaní kvalifikovaných kandidátov

V inováciách a realizácii ti necháme voľnú ruku. S tvojimi nápadmi máš u nás plnú podporu.

Prečo tu chceš byť?
- staneš sa súčasťou AuJob rodiny
- rozvinieš si svoje schopnosti
- lupou personálnej agentúry si obzrieš trh
- zmeriaš si sily pri spoločenských hrách na teambuildingoch
- pri kreatívnych raňajkách môžeš prezentovať svoje nápady
- v AuJobe sa nikdy nezabúda na tvoje narodeniny

Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný, vedľajší
Túžiš načrieť do vôd HR, ale máš strach, že na to nemáš dostatok skúseností? Nepozeráme na teba ako na životopis, ale vnímame tvoj talent a zručnosti! Pošli CV a my sa ti ozveme!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Jazykové znalosti:
neuvedené
Hľadáme osobnosť. Aktívny, kreatívny a organizačný typ. Hľadáme tímového hráča. Hľadáme Teba! :)