Privátny bankár - Bratislava - Nadštandardný fix a variabil

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • akvizičná činnosť - budovanie vlastného klientskeho kmeňa
  • zisťovanie individuálnych požiadaviek a cieľov klientov so zámerom navrhnúť optimálne investičné riešenie pre zhodnotenie ich majetku
  • vytváranie obchodných ponúk, poskytovanie investičného poradenstva
  • komplexná starostlivosť o existujúcich klientov - udržiavanie pravidelného kontaktu, servis ohľadom nových investičných príležitostiach
  • pravidelné reportovanie dosiahnutých obchodných výsledkov
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme komunikatívneho a sebavedomého osobného bankára pre ktorého je samozrejmosťou profesionálne vystupovanie, úcta k zákazníkovi a ktorý sa nezľakne nových výziev.
Benefity a ďalšie výhody:
  • kariérny rast, práca v dynamickom kolektíve
  • interné a externé vzdelávanie
  • flexibilný pracovný čas
  • týždeň dovolenky nad rámec zákonných možností
  • iné sociálne benefity
  • teambuildingové aktivity
  • mobilný telefón, notebook
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • VZDELANIE: SŠ s maturitou, VŠ I. II. alebo III. stupňa
  • POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI: Microsoft Office
  • PRAX: znalosť finančných trhov a produktov je výhodou
  • OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY: vynikajúce komunikačné a obchodné schopnosti, výborné prezentačné schopnosti, zodpovedný prístup a profesionálne vystupovanie, spoľahlivosť a precíznosť, silná orientácia na stanovené ciele