Recepčná - Bratislava/Staré mesto - vhodná pozícia pre študentky

25.05.2017 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • preberanie a evidencia pošty a zásielok
  • vybavovanie telefonátov
  • prijímanie návštev spoločnosti
  • administratívne práce spojené s chodom recepcie
  • evidencia a vybavovanie objednávok (kancelárske potreby, občerstvenie)
Upresnenie platových podmienok:
Hľadáme šikovnú recepčnú do atraktívneho prostredia v Starom meste. Práca na cca. 20 hodín týždenne.
Iné výhody:
  • práca v dynamickom kolektíve a v príjemnom prostredí
  • teambuildingové aktivity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
  • ochota pracovať niekoľko dní v týždni
  • možnosť nástupu IHNEĎ
  • znalosť práce s PC (základy)
  • príjemná komunikácia a reprezentatívne vystupovanie
  • flexibilnosť a samostatnosť, zmysel pre systematickosť, zodpovedný prístup