Test Manažér (Štátne projekty) aj freelancer

24.05.2017 Trenkwalder, a.s. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Projekty: Portál finančnej správy SR, Ministerstvo Spravodlivosti SR, Slovenské Železnice, Ministerstvo Školstva
  • Spolupráca na definícií celofiremnej testovacej stratégie a testovacích procesov
  • Plánovanie a odhady testovania a potrebných zdrojov
  • Mitigácia rizík
  • Koordinácia fázy prípravy testovania a koordinácia exekúcie testov
  • Reportovanie, sledovanie a kontrola defektov
Upresnenie platových podmienok:
Možnosť pre skúseného Test manažéra
Iné výhody:
  • Nadštandardné finančné ohodnotenie
  • Bonusový systém
  • Iné štandardné firemné benefity
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
  • Vysokoškolské vzdelanie najlepšie technického zamerania
  • Ovládanie cudzieho jazyka nie je podmienkou
  • Prax v oblasti testovania SW v rámci celého vývojového cyklu a prax vo vedení tímu testerov nutná
  • Znalosti SW testovacích nástrojov a testovacích platforiem ako aj testerské certifikáty veľkou výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Trenkwalder, a.s. je najväčšia personálno-poradenská spoločnosť, pôsobiaca na slovenskom trhu od roku 1991, ktorá ponúka klientom komplexné personálne služby s dôrazom na vyhľadávanie a výber zamestnancov, ich dočasné pridelenie a služby starostlivosti o rozvoj zamestnancov. Spoločnosť je zakladajúcim členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
Trenkwalder, a.s.
Námestie 1. mája 18
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Jozef Tencer
V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať:

Bc. Jozef Tencer

+421 911908798

Svoje životopisy môžete zasielať aj na mail:

j.tencer@trenkwalder.com

V prípade zaslania Vášho životopisu e-mailom, prosím priložte nasledujúci t

Reaguj na ponuku