Personálny manažér pre slovenskú výrobnú spoločnosť

03.05.2017 ELKOND HHK, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Trstená
Tvrdošín
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Analýza súčasného stavu a následne príprava stratégie skvalitnenia personálnej politiky spoločnosti
Plánovanie personálnych potrieb
Zabezpečenie obsadenia voľných pracovných miest a nábor nových pracovníkov
Poradenstvo pre manažérov spoločnosti v oblasti riadenia zamestnancov
Príprava plánov vzdelávania, stabilizačných plánov
Implementácia stratégie a politík v personálnej oblasti
Upresnenie platových podmienok:

Manažérske benefity zodpovedajúce pracovnej pozícii
Iné výhody:
• Dlhodobá koncepčná a tvorivá práca
• Možnosti ďalšieho kariérneho rastu
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
15.6.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Slovenská výrobná spoločnosť s 25 ročnou tradíciou hľadá profesionálneho manažéra, ktorý má skúsenosti s vytváraním pozitívneho a motivujúceho pracovného prostredia pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
• 15 rokov praxe, z toho minimálne 5 rokov v riadiacej funkcii
• Výborné komunikačné zručnosti
• Flexibilita a dynamika
• Samostatnosť a sebaistota
• Praktické myslenie
Vodičský preukaz:
Skupina: B