custom-banner

Jednoducha práca vo výrobe automobilových komponentov. Ponúkame aj príspevok na ubytovanie.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Baví ťa manuálna práca, ale už si unavený z krátkodobých zmlúv a neistoty? Neváhaj, zamestnaj sa s nami v spoločnosti ponúkajúcej dlhodobú prácu a pravidelný príjem pre teba!

Nepremeškaj šancu stať sa členom tímu zamestnancov, pracujúcich v neustále sa rozvíjajúcom automobilovom závode, ktorý sa nachádza v priemyselnom parku Kechnec.

Miesto výkonu práce: PRIEMYSELNÝ PARK KECHNEC - KOŠICE OKOLIE.

PONÚKAME AJ PRÍSPEVOK NA UBYTOVANIE!

ČO BUDE VAŠOU PRACOVNOU NÁPLŇOU?
1. Montáž a skladanie komponentov do celkov.
2. Obsluha strojov a liniek prostredníctvom PC.
3. Kontrola kvality komponentov aj počas výrobného procesu.
4. Dodržiavanie bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov.
5. Nejedná sa o fyzický náročnú prácu.

Práca vhodna pre ženy a mužov.

AKÁ BUDE VAŠA ZMENNOSŤ?
- 12 HOD ZMENY:
1. Denná, nočná, 2 dni voľno.
2. Od pondelka do piatku (krátky a dlhý týždeň).

AKÉ SÚ POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA?
1. Stredoškolské vzdelanie aspoň s výučným listom.
2. Skúsenosti s prácou ako operátor/ka výroby veľkou výhodou.
3. Dobrý zdravotný stav - je potrebné absolvovať lekársku prehliadku.
4. Chuť pracovať.

ČO VÁM PONÚKAME?
K základnej mzde získate zaujímavé bonusy:
1. cestovný bonus za každú odpracovanú zmenu,
2. osobnostné ohodnotenie od nástupu aj počas SD,
3. dochádzkový bonus od nástupu aj počas SD,
4. príplatky za víkend,
5. príspevok na ubytovanie.

Benefity a ďalšie výhody:

VÝHODY, KTORE PONÚKAME:
- stabilná dlhodobá práca na pracovnú zmluvu!
- pravidelný príjem, vždy do 15. dňa nasledujúceho mesiac!
- príjemné pracovné prostredie (čisté, neprašné, nehlučné, klimatizované),.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vyššie odborné vzdelanie