custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta, menšiu zahraničnú strojársku spoločnosť, hľadáme skúseného Plant Managera.
Ponúkame Vám výborné možnosti na uplatnenie Vašich skúsenosti na tejto kľúčovej pozícií.

Náplň práce:
- Starostlivosť o chod celej spoločnosti
- Zodpovednosť za plánovanie rozpočtov, ľudského kapitálu a investícii
- Plánovanie, realizácia a koordinácia podnikových aktivít a rozvojových projektov
- Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov podniku
- Riadenie obchodných aktivít a finančná zodpovednosť
- Vedenie a motivácia pracovníkov
- Zodpovednosť za nastavenie stratégie vedúce k zdokonaľovaniu systému riadenia a procesov
- Zabezpečenie neustáleho rozvoja a zlepšovanie firemných procesov s cieľom maximálnej efektívnosti
- Aktívna spolupráca a komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi pri riešení problémov

Požiadavky na kandidáta:
- VŠ vzdelanie
- Minimálne 5 ročné skúsenosti na obdobnej pozícii
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni
- Výborné manažérske, komunikačné a organizačné zručnosti
- Inovatívny a na výsledok orientovaný typ osobnosti
- Vysoká miera angažovanosti
- Schopnosť koncepčného a strategického myslenia

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Vodičský preukaz:
    B