Konštruktér

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Košice
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Platové podmienky budú upresnené na pohovore
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 5.6.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
-samostatná konštruktérska činnosť
-tvorba výkresovej dokumentácie a kusovníkov
-spolupráca pri vypracovávaní koncepčných technických riešení
-spracovanie výrobnej dokumentácie
-komunikácia so zákazníkom

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
Atraktívne projekty pre zahraničné strojárske spoločnosti.
Možnosť osobného a kariérneho rastu.
Jazykové kurzy.
Osobné hodnotenie.
Pohyblivý pracovný čas.
Možnosť Home Office.

Informácie pre uchádzača:

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť (motivačný list) a štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mail: email

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas spoločnosti Ing. Peter Hovan na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z.z. .

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z.z. .

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni je veľmi veľkou výhodou. Znalosť CAD programov a prax na podobnej pozícii. Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské II. stupňa
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

AutoCAD, Pro/ENGINEER, SolidWorks