Skúsený Account Manager pre personálne služby dočasného pridelenia zamestnancov

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • akvizícia nových klientov v oblasti leasingu dočasne pridelených výrobných zamestnancov,
  • udržiavanie vzťahov s našimi existujúcimi klientmi,
  • zodpovednosť za rozvoj obchodu v rámci celého Slovenska,
  • podpora a spolupráca s oddelením dočasného prideľovania zamestnancov,
  • koordinácia nábehu nových projektov,
  • zodpovednosť za riešenie obchodných zmlúv,
  • rozvoj doplnkových produktov v personálnych službách (PP, prieskum miezd, prieskum spokojnosti zamestnancov, ai.),
  • reporting;
Upresnenie platových podmienok:
Celoeurópsky koncern Trenkwalder hľadá aktívneho a dravého človeka s obchodným duchom a so skúsenosťou v oblasti leasingu dočasne pridelených zamestnancov, ktorý sa stane súčasťou slovenského Trenkwalder tímu na pozícii Account Manager.
Benefity a ďalšie výhody:
  • nadštandardné pracovné prostredie,
  • motivujúce finančné ohodnotenie,
  • auto aj na súkromné účely, notebook, mobil,
  • možnosť osobnostného a kariérneho rastu;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • prax minimálne 2 roky v segmente dočasného prideľovania výrobných zamestnancov,
  • obchodnícka skúsenosť v oblasti poskytovania leasingových služieb je nutnosťou,
  • aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou,
  • znalosť pracovného práva na primeranej úrovni,
  • ochota cestovať za klientmi po celom Slovensku,
  • proaktívny prístup, iniciatíva,
  • vynikajúce komunikačné zručnosti,
  • dravosť a obchodný duch,
  • vodičský preukaz sk. B;