Komplexný účtovník pre medzinárodnú spoločnosť (AJ a skúsenosti s programom SAP)

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zodpovednosť za riadenie a organizáciu účtovníctva pre slovenské zastúpenie v medzinárodnej spoločnosti,
  • koordinácia účtovného procesu podľa účtovných noriem pre SR,
  • príprava a spracovnávanie účtovných výkazov, mesačných a ročných účtovných závierok,
  • komunikácia a poradenstvo pre účtovné centrum v Nemecku,
  • spolupráca na projektoch, ktoré sa týkajú zefektívnenia účtovných procesov,
  • kontrola správnosti vedenia účtovníctva a dodržiavanie predpisov,
  • zodpovednosť za správne vykazovanie DPH a zostavenie priznania k DPH,
  • komunikácia a príprava podkladov pre audítorov a daňových poradcov,
  • sledovanie legislatívnych zmien v účtovníctve;
Upresnenie platových podmienok:
Pre významnú nádnárodnú spoločnosť hľadáme komplexného samostatného účtovníka, ktorý má skúsenosti s prácou v programe SAP a aktívne komunikuje v anglickom jazyku.
Benefity a ďalšie výhody:
  • zaujímavé finančné ohodnotenie,
  • možnosť pre rozvoj a vzdelávanie
  • práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti,;
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • nevyhnutná je minimálne 2 ročná komplexná účtovnícka prax so skúsenosťami v medzinárodnej spoločnosti,
  • minimálne stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
  • komunikatívna úroveň anglického jazyka (pravidelná komunikácia so zahraničnými finančnými oddeleniami),
  • podmienkou je znalosť programu SAP,
  • vynikajúca znalosť práce s MS Office,
  • analytické schopnosti, orientácia na detail,
  • zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť,
  • výborné komunikačné zručnosti