Databázový administrátor

16.07.2017 AuJob s.r.o. - Personálny servis

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Budete:
• spravovať databázové systémy
• zodpovedať za návrh, implementáciu a podporu databázových systémov spoločnosti
• navrhovať a inovovať bezpečnosť, produktivitu a efektivitu databázovej infraštruktúry
• vytvárať a uchovávať dokumentáciu dizajnu a workflow-u dátových štruktúr
• udržovať technické štandardy databázových systémov a prispievať k ich vylepšovaniu
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
• aspoň 5 -ročná prax ako DBA a podpory MS SQL servera
• znalosť databázových technológií, ako je napríklad Microsoft SQL Server 2000, 2005, 2008 R2, 2012 v systéme Windows Server, PostgreSQL, Oracle -Knowledge vývoja T-SQL a dynamické SQL
• prehľad v SSRS, BIDS, SSIS, a SSAS , Query optimalizácia, SQL
• schopnosť riešiť problémy a riešenie integrity databázy
• schopnosť identifikovať a riešiť úzke miesta SQL servera a obchodných procesov
• skúsenosti s databázovými clustermi najlepšie v prostredí cloudu
• vedieť inštalovať, konfigurovať, aktualizovať a migrovať databázový softvér a dáta spoločnosti
• práca s kódom - výhodou