Predajca na čerpacích staníciach Shell Prešov a Košice na TPP aj Brigádnicky - pre študentov VŠ

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Ponúkame prácu na pozícii VONKAJŠÍ a VNÚTORNÝ PREDAJCA na ČERPACÍCH STANICIACH SHELL

NÁPLŇ PRÁCE Vnútornej obsluhy:

- aktívna komunikácia so zákazníkmi,
- účtovanie a práca s pokladňou,
- aktívna ponuka a predaj produktov a služieb,
- príprava a obsluha teplého pultu - HOT DOG-ov
- manipulácia s tovarom v predajni - príjem tovaru, dokladanie, kontrola záruk...
- upratovanie a udržiavanie čistoty vnútorných priestorov ČS, WC

NÁPLŇ PRÁCE Vonkajšieho predajcu
- aktívne ponúkanie diferencovaných palív Shell zákazníkom, tankovanie do ich áut, umývanie čelných skiel, poskytovanie služieb týkajúcich sa údržby auta – doliatie prevádzkových kvapalín do ostrekovačov, kontrola hladiny oleja a tlaku v pneumatikách. Aktívne predáva mazivá, oleje, tekutiny do ostrekovačov a prípravky pre starostlivosť o automobil. Vykonáva povinnosti súvisiace s prevádzkou a vonkajšou údržbou čerpacej stanice a dopĺňa tovar v súlade s pracovným plánom a dbá o dodržiavanie bezpečnostných predpisov na nádvorí.

POŽIADAVKY :
- výborná komunikatívnosť a schopnosť aktívne osloviť každého zákazníka,
- príjemný vzhľad (podmienkou je zaslanie fotografie spolu so životopisom)
- samostatnosť, sebaovládanie, zdravé sebavedomie, schopnosť rozhodovať sa
- zodpovedný a optimistický prístup k práci a životu,
- chuť napredovať a prijímať nové informácie
- prirodzený záujem o autá, naše palivá a značku Shell

POZNÁMKA :
- na dohodu prijímame výlučne študentov VŠ praxou v obchode
- uprednostňujeme uchádzačov s praxou v obchode resp. komunikácii so zákazníkmi
- ďakujeme za váš záujem, kontaktovaní budú len vybraní uchádzači :)

Benefity a ďalšie výhody:

-Možnosť okamžitého nástupu
-Stabilné zamestnanie s garantovaným mesačným platom na účet
-Prácu v mladom tvorivom kolektíve pracujúcim „srdcom“
-Príležitosť k vzdelávaniu a rozvoju komunikačných schopností
-Zľavu na palive
-Atraktívne motivačné programy s možnosťou účasti na automobilových pretekoch
-Bonusy podľa výkonu

Informácie pre uchádzača:

- práca v nepretržitej prevádzke - 12h zmennosť (6.00-18.00,18.00-6.00), 2 denné, 2 nočné a 4 dni voľné,
- na niektorých ČS počas nočnej zmeny v čase cca 22.00-6.00 prebieha obsluha a predaj cez okienko,
- pred nástupom nutná vstupná lekárska prehliadka, vybavenie zdravotného preukazu pre prácu v potravinárstve, povolenia pre prácu v noci,
- pri nástupe absolvovanie školenia aktívneho predaja, bezpečnosti a požiarnej ochrany

DôLEŽITÁ PODMIENKA - zaslanie ŽIVOTOPISU a FOTOGRAFIE na mail: praca.bedy @ gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou