NAY a.s.
Nay Elektrodom

Personalista

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Tuhovská 15, Bratislava

Pozícia / odvetvie

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- kompletná personálna starostlivosť o zamestnancov Centrálneho distribučného skladu, oddelenia dopravy a vybraných obchodné domy NAY
- poradenstvo v oblasti personalistiky a platného Zákonníka práce SR
- vypracovanie smerníc pre gestorované činnosti
- spracovanie personálnej agendy, administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce
- komunikácia s príslušnými úradmi
- zadávanie a aktualizácia informácií o zamestnancoch v personálno-mzdovom systéme a dochádzkovom systéme IDEST
- spolupráca na ostatných HR aktivitách a projektoch

Benefity a ďalšie výhody

- práca v úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- zamestnanecké zľavy na predávaný sortiment
- príspevok na stravné lístky nad rámec zákona
- príspevok pri životných udalostiach a jubileách

Termín nástupu do práce

od 15.5.2017

Termín ukončenia výberového konania

9.5.2017

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B