Predajca / predavač pre e-shop s nábytkom v Bratislave na TPP

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Podunajské Biskupice
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    750 EUR
    Základná mzda 750 eur brutto + ... % z tržby podľa obratu a šikovnosti a hlavne od snaživosti pri plnení cieľov spoločnosti.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Hlavná náplň práce:
- Hľadáme človeka s profesionálnou starostlivosťou o našich zákazníkov – tj. ochotného, ústretového, s príjemným vystupovaním. Človeka s "predajným talentom"
- Práca v showroome zameraným na predaj nábytku
- Komunikácia so zákazníkmi cez email, telefón a osobne - odborné poradenstvo
- Vypracovanie cenových ponúk a príjem objednávok
- Spracovanie objednávok, fakturácia, práca v administrácii eshopu, komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi, reklamácie
- Starostlivosť o showroom a vystavený tovar

Podpora hlavnej náplne práce:
- Správa eshopu v našom systéme a na sociálnych sieťach
- Rozvoj eshopu, byť nápomocný pri predajných a marketingových aktivitách smerujúcich k napĺňaniu obchodných cieľov
- Nahadzovanie nových produktov alebo ich editácia na web stránky a podstránky našej spoločnosti
- Copywriter, reklamný textár (písanie krátkych článkov na blogy a pre FB)

Práca nie je vhodná pre absolventa, ďakujeme za pochopenie. Počet odpracovaných rokov praxe: 2-5 .

Benefity a ďalšie výhody:

Práca na hlavný pracovný pomer
Mzda vždy načas, do 12-steho v mesiaci
Stravné lístky v hodnote 4,50eur
Zabezpečený pitný režim na pracovisku
Motivujúci systém odmeňovania - záleží len na Vašej šikovnosti

Informácie pre uchádzača:

Pracovná doba: od pondelka do piatku od 9-17 hod
Miesto výkonu práce: ul. Svornosti 43, 82106 Bratislava

Všeobecne požadované znalosti:

Komunikatívnosť
Samostatnosť
Flexibilita
Sebarealizácia
Informovanosť
Prax na podobnej pozícii - s predajom a html rozhraním

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk
    Nemecký jazyk
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Fakturácia, HTML, Internet (e-mail, www), Strojopis