Práca na TPP - montáž - Bytča !

25.05.2017 PROPLUSCO spol.s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce: Montáž dverových modulov z automobilového priemyslu !

Montáž sa vykonáva vo výrobnej hale v obci Bytča !

Samotná montáž pozostáva z nasledujúcich úkonov:
- manipulácia s vozíkmi v ktorých sú umiestnené dverové moduly, určené na montáž
- montáž dverových modulov podľa zaučenia

- práca sa vykonáva na tri zmeny - ranná, (06:00 - 14:00) poobedná,(14:00 - 22:00), nočná (22:00 - 06:00), od pondelka do piatku (výnimočne aj v sobotu ráno), štýlom týždeň ranná, týždeň poobedná, týždeň nočná... Uvedený čas zmien nieje možné nijak upravovať!

Druh pracovného pomeru: práca sa vykonáva ihneď na PRACOVNÚ ZMLUVU. Po pol roku zamestnanec automaticky prestupuje do KMEŇOVÉHO STAVU spoločnosti!

Iné benefity:

MOŽNOSŤ VYUŽITIA ZVOZOVÝCH MIKROBUSOV - z Kysuckého Nového Mesta alebo zo Žiliny (časť Považský Chlmec) !!

Ide o stabilnú spoločnosť ktorá svoju činnosť vykonáva už od roku 2015 a má niekoľko pracovísk v Žilinskom kraji (Bytča a Teplička nad Váhom).

**** Táto ponuka je vhodná iba pre záujemcov o prácu, ktorí si hľadajú trvalé a stabilné zamestnanie ! Nieje vhodná pre ľudí, ktorí si hľadajú popri svojej práci brigádu. ****
Upresnenie platových podmienok:
Mzdové podmienky:

3,20 €/hod brutto + zákonné príplatky za prácu v noci, cez víkend a vo sviatok + jednorázový príplatok za prácu cez víkend vo výške 15 € + stravný lístok v hodnote 4 € + dochádzkový bonus (25 - 50 €) + výkonnostný bonus (50 - 120 €) + 13. a 14. plat + mesačná a štvrťročná drogéria ako bonus pre zamestnancov + zabezpečenie pracovného oblečenia.
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Od roku 1997 pracujeme s ľuďmi. Spájame potreby našich klientov – firiem a zároveň požiadavky pracovníkov. Sme pracovno–personálna agentúra, na ktorú sa naši partneri môžu spoľahnúť dlhodobo
Adresa:
PROPLUSCO spol.s r.o.
Staré grunty 36
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Veronika Karcolová
Staré grunty 36, Bratislava, 84104, Slovenská republika
Tel: 0910799337

Reaguj na ponuku