Nástup ihneď! Hľadáme šikovných pracovníkov pre automobilový priemysel! (Montážník/montér)

25.05.2017 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
NAŠTARTUJ SVOJU KARIÉRU S NAMI V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE!!!

Manuálna práca v automobilovom priemysle na prevádzkach montážna linka, karosáreň, lakovňa a zvarovňa.
Práca pre TOP zamestnávateľa v automobilovom priemysle v BRATISLAVE!

PRÁCA NA TPP, výplata do 15. dňa v MESIACI na VAŠOM účte! Nástupný plat od 734 EUR + PRÍPLATKY! Možnosť vyplácania INDIVIDUÁLNYCH a SKUPINOVÝCH odmien už od 1. mesiaca!
Náborové BONUSY - info telefonicky alebo pri pohovore!
UBYTOVANIE sme zabezpečili a ešte Vám aj prispejeme!
DOPRAVA 6 mesiacov ZDARMA!
STRAVOVANIE priamo v závode, možnosť využiť čipové karty s denným bezhotovostným limitom 5 EUR!

Ak nie ste vyškolení alebo nemáte skúsenosti, NEVADÍ my Vás dostatočne vyškolíme na tréningových centrách!

ODPORUČTE NÁM VHODNÉHO KANDIDÁTA A MY VÁS FINANČNE ODMENÍME!
Upresnenie platových podmienok:
od 734
Iné výhody:
- Rovnaké platové podmienky ako kmeňoví zamestnanci !!!
- Množstvo našich ADECCO výhod
Termín nástupu do práce:
12.05.2017
Termín ukončenia výberového konania:
12.5.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav (robia sa lekárske prehliadky a drogové testy)
- seriózny prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené