Vedúci výroby na stredisku hĺbkotlač

23.04.2017 HORSONA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Vedúci/a výroby v polygrafickej výrobe (potlač papiera a fólií):
- organizácie, plánovanie, riadenie výroby
- organizácia pracovníkov do výrobných zmien min. v 2-zmennej prevádzke
- kontrola výroby, stanovovanie a vyhodnocovanie výkonových noriem
- hodnotenie pracovníkov mesačne z dôvodu prémiových ukazovateľov
- manažment odberateľských objednávok, komunikácia s odberateľmi
- organizovanie objednávok vstupných surovín
- práce súvisiace s prípravou tlače (zadávanie výroby hĺbkotlačových valcov u externého dodávateľa)
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť
Žiadosti a životopisy prosíme zasielať na e-mail sekretariat @ horsona.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (pokročilý)
Nemecký jazyk (pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
- ovládanie Mac OS vítané,
- organizačné schopnosti
- polygrafická prax, príp. vzdelanie vítané
- požadujeme ovládanie aspoň jedného z jazykov (AJ/NJ) slovom a písmom
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
zaoberá sa výrobou papierových podušiek do bonboniér a podniká v oblasti potravinárskych obalov na báze papiera a fólií a v oblasti polygrafie (potlače papiera a fólií)
Oblasť pôsobenia:
Polygrafický, vydávateľský priemysel
Adresa:
HORSONA, s.r.o.
Kollárova 30
Trnava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Katarína Balážová
Kollárova 30, Trnava, 917 00, Slovenská republika
Tel: 033/5502963

Reaguj na ponuku