Nitra,Topoľčany PRÁCA na TPP-operátor výroby

23.06.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Práca pre mužov aj ženy - na 3 zmeny
- montáže a finalizácia výrobku
- balenie a kontrola podľa inštrukcií
- trojzmenná prevádzka
- možnosť kariérneho rastu a prechodu do kmeňového stavu

Miesto výkonu práce Čáb - zabezpečená BEZPLATNÁ doprava z Nitry a okolia:
smer Radošina - Veľké Ripňany- Nové Sady - Čab
smer Merašice - Obsolovce - Horné Obdokovce - Hruboňovo - Šurianky - Čab
smer Nitra - Lužianky - Zbehy - Čakajovce - Čab
smer Preseľany - Hrušovany - Koniarovce - Výčapy-Opatovce - Čab
smer Lehota - Veľké Zálužie - Báb - Rumanová - Rišňovce - Čab
smer Mýtna n/V - Preseľany - Koniarovce - Výčapy-Opatovce - Čab
smer Lukáčovce - Alekšince - Andač - Čab
smer Topoľčany - Preseľany - Výčapy-Opatovce - Čab
Upresnenie platových podmienok:
570 € + 70 € doch.bonus, 3,40€ stravné lístky
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
PROSÍM ZASLAŤ CV aj s aktuálnou FOTOGRAFIOU

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- zručnosť, šikovnosť
- dobrý zrak