Top ponuka! Operátor/ka vo výrobe bez nočných zmien. Nemáte skúsenosti so šitím? Nevadí, zaučíme Vás.

24.05.2017 INDEX NOSLUŠ, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Košice
Košice
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme šikovných, pracovitých zamestnancov na pozíciu operátor šitia.
Neviete šiť? Nevadí, PRAX NIE JE NUTNÁ, pretože Vás ZAŠKOLÍME.

Práca vhodná pre ŽENY aj MUŽOV.

Práca BEZ NOČNÝCH ZMIEN vo výrobnej spoločnosti priamo v meste Košice (dobrá dostupnosť spojov).
Seriózna a dlhodobá práca na trvalý pracovný pomer.
Plat po skúšobnej dobre 558€/brutto. UYTOVANIE ZDARMA za odpracvané dni alebo PRÍSPEVOK NA DOPRAVU.
STRAVNÉ LÍSTKY v hodnote 3,38 € za odpracovanú zmenu+ bonusy.

- Šitie poťahov do automobilov
- obsluha šijacieho stroja
- dodržiavanie pracovných postupov
- dodržiavanie predpísaných štandardov kvality
- plnenie pokynov nadriadených
Upresnenie platových podmienok:
558 €/brutto po skúšobnej dobe s príplatkami, stravné lístky 3,38 €
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- manuálna zručnosť, prax so šitím nie je nutná
- dobrá fyzická kondícia a zrak
- ochota pracovať na zmeny- dvojzmenná prevádzka- ranná a poobedná
- ochota a chuť pracovať!