Vedúci zmeny- príjem tovaru

24.06.2017 METRO Cash and Carry SR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Čo Vás čaká...
Pre našu prevádzku v Žiline hľadáme kolegu do nášho tímu príjmu tovaru na pozíciu vedúceho zmeny.
Vašou úlohou bude komplexne zabezpečovať procesy a administratívu príjmu tovaru, vratných obalov a ALC,
kontrolovať dodržiavanie interných procedúr na oddeleniach,
vykonávať inventúry,
poznať a riadiť prácu podriadených pracovníkov,
pracovať v denných a nočných zmenách.
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
*Kultúru a stabilitu nadnárodnej spoločnosti
*Kompletné vstupné zaškolenie
*Pracovný pomer na dobu neurčitú
*Sociálny program
*Možnosť profesijného i osobného rastu
*Rozširovanie svojich znalostí formou rôznych školení a tréningov
*Stravovanie vo firemnej reštaurácii
*5 dní voľna nad rámec zákon
*Nákupné poukážky a zvýhodnené nákupy v METRO
*Mzda najneskôr do 10.dňa v nasl. mesiaci
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
* Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
* Samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a presnosť
* Schopnosť riadiť podriadených pracovníkov
* Flexibilita – práca na tri zmeny
* Práca s PC (Windows, Office)
* Preukaz VZV výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené