100,- Eur nástupný bonus - Kontrolór kvality vo Vrábľoch 4.70€/h

23.04.2017 EXACT SYSTEMS SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, ktorú bude vykonávať úspešný uchádzač:

- obsluha strojov - práca operátora na linke
- vizuálna kontrola komponentov
- manipulačné a baliace práce s komponentmi
- evidencia výsledkov kontroly
- trojzmenná prevádzka
Upresnenie platových podmienok:
3,30- 3.80€/h na dohodu o pracovnej činnosti alebo 4,50 - 4.70€/h na voľnú živnosť + 100,- Eur nástupný bonus
Iné výhody:
- zaškolenie
- DLHODOBÁ SPOLUPRÁCA v prosperujúcej spoločnosti
- stabilný príjem
- nepretržitá podpora koordinátora
- príjemný pracovný kolektív
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, živnosť
V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis ešte dnes, kým pre Vás máme voľné pracovné miesta.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- dobrý zrak
- spoľahlivosť,
- zodpovedný prístup k práci,
- manuálna zručnosť,
- precíznosť pri identifikovaní rozdielov a chýb,
- chuť pracovať

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť Exact Systems funguje od roku 2004 a je popredným poskytovateľom riešení kontroly kvality, t. j. selekcia, oprava a triedenie častí, komponentov a finálnych produktov pre automobilový priemysel. Zákazníkmi spoločnosti sú hlavne poskytovatelia a dodávatelia pre automobilový priemysel a výrobcov áut. Medzi klientov spoločnosti patria aj podniky, ktoré sa zúčastňujú na veľkovýrobe elektroniky, domácich spotrebičov a kozmetiky. V súčasnosti má spoločnosť pobočky v Poľsku, Českej Republike, Slovenskej Republike, Nemecku, Turecku, Rumunsku, Rusku, Veľkej Británii, Maďarsku, Belgicku, Holandsku a v Číne.

Spoločnosť kladie veľký dôraz na kvalitu služieb a zodpovednosť a stabilnosť pri spolupráci s jej partnermi. Exact Systems s.r.o. Vám pomôže dosiahnuť najvyššie štandardy kvality a prispeje k organizácii výrobných systémov.

Naša spoločnosť v súčasnosti zamestnáva viac ako 5000 ľudí, ktorých vysielame do práce k našim zákazníkom a využívame pritom širokú sieť našich 35 pobočiek v celej Európe.

Sme navzájom úzko prepojení, mladí a otvorení riešeniu akýchkoľvek problémov ako tím profesionálov. Spoznáte nás podľa myslenia orientovaného na kvalitu. Naším cieľom je úspech našich zákazníkov.

Adresa spoločnosti: Exact Systems s.r.o. Jána Kalinčiaka 22, 010 01 Žilina
Office HR oddelenie: Exact Systems s.r.o. Agátová 22, 841 01 Bratislava
Adresa:
EXACT SYSTEMS SLOVAKIA s.r.o.
Jána Kalinčiaka 22
Žilina
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Eva Chalúpková
Jána Kalinčiaka 22, Žilina, 010 01, Slovenská republika

Reaguj na ponuku