Asistentka predaja/promotérka (aj pre mamičky na materskej)

19.05.2017 MV Consult, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Obchodné centrá zväčša v Trenčianskom a Žilinskom kraji - cestovné a ubytovanie hradené firmou
Trenčiansky kraj, Žilinský kraj; Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Považská Bystrica, Púchov, Trenčín, Žilina
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- reklamná prezentácia výrobkov na predajnom mieste zamestnávateľa
- predaj výrobkov na predajnom mieste zamestnávateľa
- priame oslovovanie zákazníkov
- práca v obchodných centrách
- príjemná a nenáročná práca v mladom kolektíve
Ponúkaný plat:
do 1000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
fixný plat plus provízie
Iné výhody:
- flexibilný pracovný čas
- vysoké platové ohodnotenie
- jednoduchá a zábavná práca medzi ľuďmi
- možnosť kariérneho rastu
- práca v mladom kolektíve
- firemný automobil na vyšších pozíciach
- firemný telefón na vyšších pozíciach
- vynikajúca príležitosť aj pre študentov a mamičky na materskej
Termín nástupu do práce:
od 29.5.2017
Termín ukončenia výberového konania:
25.5.2017
Druh pracovného pomeru:
brigáda, vedľajší, živnosť
Prosím o zaslanie CV spolu s priloženou fotografiou na e-mail: evicenova @ mvconsult.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené