startgroup

Embedded C Junior Software Developer

Start Group s.r.o

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Košický kraj; Košice
Košice

Pozícia / odvetvie

Informatika - software

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Využite príležitosť pracovať v stabilnej nadnárodnej spoločnosti,ktorá pôsobí v oblasti vývoja elektroniky. Staň sa členom nového tímu v Košiciach a to na pozícii Embedded C Junior Software Developer.

Náplň práce, zodpovednosti a povinnosti:

-dodáva vysoko kvalitný C kód pre embedded systém
-kontrolujte správnu funkčnosť kódu testovanie, ladenie
-podieľa sa na revízii kódu
-prispieva k tímovej práci
-zlepšuje súčasný kód
-rieši problémy ako súčasť tímu, alebo jednotlivo,tak aby to vyhovovalo potrebám projektu
-pripravuje programovú dokumentáciu

Upresnenie platových podmienok

dohodou

Benefity a ďalšie výhody

-práca v medzinárodnej spoločnosti
-práca s najmodernejšími technológiami
-príjemné prostredie
-pružná pracovná doba
-Home-office
-balík sociálnych výhod
-tréningové programy
-13 plat

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

V prípade,že spĺňate požiadavky na danú pozíciu pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí budú spĺňať všetky požiadavky.
Ďakujeme Vám veľmi pekne za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

-VŠ vzdelanie v odbore informatiky, Electro-inžinierstva a fyziky
-znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B1,nemecky jazyk výhodou
-dobrá znalosť jazyka ANSI C (znalosť programovania v C ++ je výhodou)
-znalosti a skúsenosti s vývojom nízkoúrovňovým C na 8/16/32-bitových mikrokontrolérov (napr. Renesas RL78 / RX, ST STM8x, ARM Cortex MCU)
-znalosť bežných komunikačných protokolov (napr. UART, SPI, I2C)
-flexibilný a ochotný akceptovať zmenu podľa potreby priorít
-skúsenosti s HW ladenie a testovanie kódu pomocou osciloskopy, logické analyzátory, atď.
-skúsenosti s Version Source Control (napr. SVN, GIT ...).

-Úspešný kandidát musí byť ochotný podstúpiť úvodné školenie v Michalovciach a to po dobu po dobu 6 mesiacov.