Pracovník lepenia autofólií – Bratislava - s ubytovaním

23.04.2017 EDYMAX SE

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- príprava vozidiel na transport – novo vyrobené autá značiek Audi, VW, Škoda, Seat
- transportná ochrana vozidiel Audi, VW, Škoda, Seat
- príprava karosérií na voskovanie Audi, VW, Porsche
- práca bude vykonávaná vo výrobnom závode v BRATISLAVE (Devínska Nová Ves)
- pracuje sa v 2 alebo 4 zmenenej prevádzke
- pozícia je vhodná pre mužov aj ženy
Upresnenie platových podmienok:
Dohodou - motivujúci
Iné výhody:
- práca v stabilnej spoločnosti(nie v personálnej agentúre)
- zmluva na dobu neurčitú
- istota dlhodobej spolupráce a stabilného príjmu
- príplatky k základnej mzde
- mimoriadne odmeny
- stravné lístky
- možnosť nadčasov
- ubytovanie alebo príspevok na ubytovanie
- príspevok na dopravu
- možnosť kariérneho rastu
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť spolupracovať aj na živnosť (5,80€/hod)
- poskytujeme pracovný odev
- poskytujeme zálohy
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Kontakt:

Ing. Dušan Lauro
+421 907 783 023

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- bezkonfliktnosť
- ochota manuálne pracovať
- dobrý zdravotný stav
- dôslednosť
- zmysel pre tímovú prácu
- pozícia vhodná pre mužov a ženy alebo pre skupiny

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
EDYMAX je silná a spoľahlivá personálna agentúra.

Za 13 rokov pôsobenia sme už našli prácu pre 100 tisíc ľudí. Na Slovensku, v Českej republike a v Nemecku Ponúkame prácu vo významných firmách v automobilovom, elektrotechnickom, strojárskom priemysle a ďalších.
7 000 našich zamestnancov má v EDYMAXe istotu stabilnej práce a pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.

KONTAKT:
E-MAIL: email alebo VOLAJTE ZDARMA : 0800 600 200.
Využite možnosť ONLINE registrácie na www.okamzitapraca.sk
Oblasť pôsobenia:
Poradenstvo (napr. personálne, finančné, energetické a pod.)
Adresa:
EDYMAX SE
Bajkalská 22
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
EDYMAX SE
Bajkalská 22, Bratislava, 82109, Slovenská republika
Tel: +421 907 783 023

Reaguj na ponuku