Konštruktér - zákazková robotizácia, prípravky, polohovadlá (SolidWorks) Sučany

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • navrhovanie technických riešení na základe dopytu od zákazníka hlavne v oblasti robotizovaných pracovísk, zváracích prípravkov, polohovadiel, uchopovačov a podobne
  • návrh konštrukčných riešení v zmysle hospodárnosti a zaisťovanie optimálneho spôsobu riešení na dobrej technickej a kvalitatívnej úrovni
  • spolupráca s technológom a vedúcim konštrukcie pri navrhovaní konštrukčného riešenia navrhovaného dielu
  • úprava konštrukčnej dokumentácie na základe výsledkov skúšok
  • využívanie kreatívnych riešení a nových foriem ich použitia
  • zúčastňovanie sa pri skúšaní navrhovaných výrobkov / dielov
  • vyhotovovanie technickej dokumentácie pre výrobu
Benefity a ďalšie výhody:
  • zaujímavé platové ohodnotenie + 13. plat
  • kariérny rast
  • technické školenia a jazykové kurzy
  • stravné lístky
  • príjemný kolektív
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • vysokoškolské prípadne stredoškolské vzdelanie technického zamerania
  • znalosť práce v niektorom s konštruktérskych 3D programov (SolidWorks, CATIA, AutoCad prípadne iné)
  • prax ako konštruktér aspoň jeden rok
  • kreatívne myslenie