Tréner/Školiteľ

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Rozširujeme trénersky tím na Slovensku. Hľadáme nového kolegu, otvorenú osobnosť, s výbornými komunikačnými a prezentačnými zručnosťami.

Jeho úlohou bude:
- zabezpečovať vstupné tréningy nových pracovníkov
- viesť tréningy pre súčasných pracovníkov hlavne v oblasti produktov, procesov, systémov a platieb
- poskytovať tréningy, ale i individuálnu formu rozvoja formou onjob tréningov
- komunikovať so zadávateľmi rozvojových aktivít
- pripravovať podklady, školiace materiály pre tréningy a e-learningové kurzy
- viesť evidenciu rozvojových aktivít a vyhodnocovať efektivitu školení

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti
- zľavy u firemných partnerov
- zaškolenie a podpora ostatných kolegov
- zaujímavú a kreatívnu prácu
- možnosti ďalšieho rozvoja v oblasti vzdelávania

Informácie pre uchádzača:

- prezentačné a komunikačné zručnosti
- schopnosť a nadšenie odovzdávať druhým informácie
- skúsenosti z oblasti ľudských zdrojov, lektorstva, prax je výhodou
- aktívny vodič, ochota cestovať

Všeobecne požadované znalosti:

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word