Hľadáme parťáka do zákazníckeho servisu - Absolvent - Fix + provízie

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    550 - 1500 EUR
    Čo ponúkame:
    - Získanie pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe - možnosť naštartovanie kariéry
    - Asistenciu a podporu pri pracovných činnostiach
    - Nástupné sadzba 550 €, po zaškolení 1500 € +
    - Garantovaný fixný plat + bonusy, osobné ohodnotenie + provízia
    - Dlhodobú spoluprácu na DOVP (ihneď po 1 mesiaci) alebo po dohode na živnosť
    - Školenia hradené firmou - aktívny mesačné školenie, právne poradenstvo, zahraničné stáže, skúšky a certifikáty
    - Stabilná medzinárodná pobočku s dobrou dopravnou dostupnosťou, moderné kancelárske priestory
    - Firemné akcie, pohodovú a neformálnu atmosféru
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Čo je náplňou práce:
- Tvorenie, riadenie a realizácia komunikačných aktivít
- Osobné vedenie schôdzok
- Marketingová kampaň zacielená na klientov
- Telefonická a emailová komunikácia so záujemcami o služby
- Zabezpečovanie podpory a práce v teamu
- Ľahká administratíva s reportingom

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
Bonusy / prémie, Osobné ohodnotenie, Firemné akcie, Flexibilné začiatok / koniec pracovnej doby, Manažérsky motivačný program, Mobilný telefón, Občerstvenie na pracovisku, Provízie z predaja

Informácie pre uchádzača:

Do nášho existujúceho pohodového kolektívu hľadáme nových kolegov, ktorí nemusia mať predchádzajúcu prax ani odborné vzdelanie, ale nechýba im chuť učiť sa novým veciam a hľadajú motiváciu finančného a kariérneho rastu.

Všeobecne požadované znalosti:

Akého uchádzača hľadáme:
- S minimálne so stredoškolským vzdelaním
- S aktívnym prístupom k práci, s ochotou k ďalšiemu vlastnému rozvoju v rámci firmy
- Samostatní, zodpovední, spoľahliví
- S bežnou znalosťou práce na PC na úrovni bežného užívateľa
- S vlastnými nápadmi, ako svoju prácu robiť lepšie a efektívnejšie
- S chuťou naučiť sa niečo nové
- Kolegiálne, so schopnosťou ako samostatnej práce, tak práca v tíme

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno