Projektový manažér

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Vašou náplňou práce pre pobočku gen.dodávateľa významnej rakúskej stavebnej spoločnosti bude:

- zastrešenie procesov vo vzťahu k orgánom a poskytovateľom služieb

- samostatné vedenie stavieb z technikcého, obchodného a personálneho hľadiska

- dodržiavanie a uplatňovanie technologických a bezpečnostných postupov

- prípava plánu zariadenia staveniska a harmonogramu výstavby a ich pravidelná aktualizácia

- organizácia vystavovania faktúr

- dohľad nad vedením stavebného denníka

- preberanie dodávok subdodávateľa

- prijímanie opatrení na zlepšenie výnosnosti

Benefity a ďalšie výhody:

- všestranná náplň práce
- za dobre odvedenú prácu firma poskytuje prémie a odmeny
- služobný automobil, telefón
- stravné lístky (doplácanie len 10c)
- práca spĺňa všetky atribúty zahraničnej firmy avšak je zachovaná takmer rodinná atmosféra a dobrý kolektív

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu prosím pošlite Váš životopis na doleuvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme kandidátov spĺňajúcich požadované kritéria.

Všeobecne požadované znalosti:

- prax na pozícií 5 rokov
- znalosť cudzieho jazyka (nemecký výhodou)
- kreatívne a inovatívne myslenie
- flexibilita a asertivita
- schopnosť odolávať tlaku
- seriózne vystupovanie a lojálnosť k spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)