Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Si človek, ktorý sa narodil pre obchod? Hľadáme šikovného a talentovaného obchodníka, ktorému je blízka oblasť médií a predovšetkým televízny segment. Ponúkame ti príležitosť stať sa členom tímu jedného z najväčších poskytovateľov reklamného priestoru – práve teraz máš možnosť pracovať pre spoločnosť Zoznam.sk.

Vieš dobre komunikovať, presviedčať a argumentovať? Vieš vycítiť obchodnú príležitosť a neváhaš ju využiť? Ak sa orientuješ v oblasti médií a predovšetkým televíznej reklamy, máme o teba záujem. Tvojou úlohou bude aktívne vyhľadávať nových klientov z oblasti TV segmentu. Chceme človeka, ktorý sa postará o to, aby portfólio našich klientov rástlo.

Ak máš prax na obchodníckej pozícii a nechýbajú ti skúsenosti z oblasti predaja reklamných plôch, a to najmä v TV segmente, budeš mať veľkú výhodu pred ostatnými uchádzačmi.
Upresnenie platových podmienok:
fixný plat + odmeny
Podrobnosti o platových podmienkach prezradíme pri osobnom stretnutí.
Iné výhody:
- o skvelom a priateľskom kolektíve píšu všetci, u nás je to ale naozaj pravda :)
- flexibilný pracovný čas – si pánom svojej dochádzky, pokiaľ podávaš výsledky
- u nás nebudeš stagnovať – umožníme ti zúčastňovať sa rôznych školení či konferencií, vďaka čomu budeš môcť ďalej rásť a stať sa odborníkom v tom, čo robíš
- podiel na zisku zo zrealizovaných objednávok
- ak si blázon do filmových noviniek či kultúrnych predstavení, máme pre teba voľné lístky na premiéry aj predpremiéry
- budeš sa môcť pripojiť k našim volejbalovým či bedmintonovým tímom, s kolegami sa tiež stretneš na firemných teambuildingoch
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný, živnosť
Chceme o tebe vedieť čo najviac, preto k priloženému životopisu pripoj aj niekoľko viet o sebe – zaujíma nás, prečo si myslíš, že práve ty si ten, koho hľadáme. Zašli nám tiež link na tvoju webovú stránku/LinkedIn či Facebook profil. Presvedč nás, aby sme na pohovor zavolali práve teba.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk
Iné znalosti:
Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
- vzdelanie v odbore obchod, prípadne skúsenosti z oblasti obchodu (minimálne 2 roky)
- proaktívny prístup v získavaní nových klientov
- vynikajúce komunikačné, prezentačné a argumentačné schopnosti
- schopnosť pružne reagovať na požiadavky klientov
- záujem o sústavné vzdelávanie sa v oblasti médií a reklamy
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť prevádzkujúca jeden z najnavštevovanejších portálov na slovenskom internete - Zoznam.sk.
Oblasť pôsobenia:
Médiá
Adresa:
Zoznam, s.r.o.
Viedenská cesta 3-7
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Silvia Sakalášová
Viedenská cesta 3-7, Bratislava, 85101, Slovenská republika

Reaguj na ponuku