Praca pre pary,mužov,ženy s ubytovaním zadarmo! Mzda 3,7/H

12.04.2017 MY - STAV, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Hľadáme operátorov výroby pre automobilový priemysel. Praca nieje fyzicky náročná. Je to jednoduchá praca pre ženy aj mužov. Viac menej je to kontrola alebo montáž plastových dielov. Ponúkame prácu po celom Slovensku aj českej republike. Zmeny sú : ak je to Turnusova praca (3tyzdne v práci,týždeň doma ) tak 12hodinove ranna/nočná. Je možnosť pracovať aj na 8 hodinové zmeny.
Ponúkaný plat:
od 780 do 1000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Platove podmienky sú 3,7€ V čistom na hodinu +za každý odpracovaný deň príspevok na stravu 1,6€ +príplatky záleží od pozície .
Iné výhody:
Ubytovanie je vždy zadarmo. Nie ako u iných agentúr mesiac alebo dva mesiace !!!!
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Hľadáme zodpovedných a pracovných ludi ktorých vieme odmeniť na základe ich výsledkov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené