Volkswagen príjme Montážnych pracovníkov! Nástupný bonus, Zálohy, Ubytovanie a Doprava zabezpečená, nástup ihneď!

23.04.2017 T E M P O, spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Ak hľadáš stabilnú prácu s výborným platom a pracovnými podmienkami, potom pracuj u toho najlepšieho! Zúroč možnosť mať priamo na dosah ruky najnovšie modeli áut, byť pri ich zrode a stať sa súčasťou najmodernejšieho výrobného procesu vo výrobe prémiových značiek.
Pozícia pri kompletizácii prémiových vozidiel koncernu VW na všetkých pozíciach: - montáž, karosáreň, lakovňa, doprava, logistika
- kontrola a testovanie vozidiel

ATRAKTÍVNY A STABILNÝ ZÁROBOK

Predovšetkým si tu budeš môcť veľmi dobre zarobiť a zároveň bude tvoja mzda postupne narastať. A to bude závisieť len a len od tvojej šikovnosti.

+ BONUSY A PRÍPLATKY

K mzde získaš množstvo príplatkov, ktorými ľahko navýšiš svoj plat. Je tu pre teba bonus a osobné ohodnotenie. Prirodzene skupinové tímové ohodnotenie, príplatky za zmenové, nočné, nepretržitý režim, prácu cez víkendy alebo prípadné nadčasy. A to nie je ani zďaleka všetko! Je to len na tebe a tvojej snahe, koľko si zarobíš.

Práca na zaučenie! Zabezpečíme tréningové centrum!

ODPORUČ NÁM VHODNÉHO KANDIDÁTA A MY ŤA FINANČNE ODMENÍME!
Ponúkaný plat:
od 734 do 980 EUR
Iné výhody:
Máš možnosť pracovať pre dynamickú spoločnosť, ktorá ponúka:
- pracovnú zmluva so skúšobnou dobou!
- pravidelné a na čas vyplácanie mzdy k 15. dňu.
- nástupný plat OD 734 € plus príplatky a bonusy už v prvom mesiaci, prvý bonus po týždni
- individuálne a skupinové odmeny,
- strava bezhotovostne s denným kreditným limitom 7,- €,
- doprava pol roka zadarmo,
- ubytovanie s príspevkom,
- poskytnutie pôžičiek alebo záloh,
- plynulý rast platu a kariérny postup,
- pracovné oblečenie a obuv zabezpečené zdarma,
- rovnaké platové podmienky ako kmeňoví zamestnanci,
- možnosť prestupu do kmeňového stavu,
- starostlivosť od svojho koordinátora NON-STOP.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk
Iné znalosti:
neuvedené
Ak máš nasledujúce kvality, tak Ťa chceme stretnúť osobne!
- Technicky zručný,
- Dobrý zdravotný stav,
- Chuť pracovať a vzdelávať sa.

Pozícia vhodnejšia pre mužov

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Prijímame uchádzačov do vlastných radov personálnej agentúry Tempo spol. s r.o., a nie dodávateľsky, či sprostredkovateľský pre iné spoločnosti.
Pracovný pomer je dohodnutý PRIAMO!
Navštívte nás na:
www.temposro.eu alebo zašlite svoj životopis na: email

Spoločnosť je držiteľom certifikátu systému riadenia kvality podľa EN ISO 9001: 2008
Spolupráca so spoločnosťami pracujúcimi v automobilovom priemysle a ich subdodávateľmi - personálny lízing,
spolupráca so spoločnosťami pracujúcimi v elektropriemysle-personálny lízing, know-how.
Oblasť pôsobenia:
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Adresa:
T E M P O, spol. s r. o.
Bratislavská 4051/40
Dubnica nad Váhom
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Tempo spol. s r.o.
Bratislavská 4051/40, Dubnica nad Váhom, 01841, Slovenská republika
Tel: 0905 88 22 88

Reaguj na ponuku