Manufacturing Engineer/ Procesný inžinier

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • supportuje proces získavania nových projektov v plastárskej výrobe (injection molding, slush molding, foaming )
  • v prvej fáze sa podporuje inžinierov v Nemecku pri zhromažďovaní informácií o projektoch,
  • v druhej fáze po schválení projektu vyhodnocuje dostupné výrobné prostriedky feasibility study nákladov, strojového vybavenia a celkových kapacít, čiže z pohľadu procesov skúma realizovateľnosť nového projektu v začiatočnej fáze
  • spolupracuje s technológom, projektovým manažérom a ďalšími manufacturing inžiniermi a procesnými inžiniermi
  • po získaní technického popisu optimalizuje procesy a stroje vo výrobe
  • plánovanie a obstarávanie výrobných zariadení, plánovanie toku materiálu vypracovanie pracovných návodov
Benefity a ďalšie výhody:
  • nadštandardné platové ohodnotenie
  • zaujímavé cestovné diéty
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • vysokoškolské, prípadne stredoškolské vzdelanie
  • anglický jazyk aktívne
  • prax minimálne 3 roky na pozícií procesného inžiniera v plastárskej výrobe
  • ochota cestovať