Zlaté Moravce, práca v logistike VZV – výhodou

20.06.2017 Start Group s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Práca v oddelení logistiky ( expedícia materiálu a uskladnenie )
- obsluha vysokozdvižného vozíka
- odvoz materiálu na miesto spotreby v rámci výrobnej haly
- odvoz hotových výrobkov a následné uskladnenie
Upresnenie platových podmienok:
dohodou
Iné výhody:
- práca na trvalý pracovný pomer v stabilnej spoločnosti
- práca na 3 zmeny
- možnosť práce nadčas
- zaujímavé finančné ohodnotenie počas práce cez víkend
- stravné lístky
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
SOU, SOU maturita
- obsluha VZV prax nutná
- platný preukaz VZV výhodou ( nie je podmienka )